ChiodoPRO Lakier Hybrydowy My Choice 7ml 1130 Pink Pong

MYCHOICE1130

Nowy produkt

Linia My Choice New Edition to udoskonalona formuła lakierów hybrydowych z linii ChiodoPRO My Choice, która dzięki niezwykłej pigmentacji gwarantuje intensywność koloru, a jej odpowiednia konsystencja zapewnia łatwość w nakładniu produktu.

Więcej szczegółów

19,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Linia My Choice New Edition to udoskonalona formuła lakierów hybrydowych z linii ChiodoPRO My Choice, która dzięki niezwykłej pigmentacji gwarantuje intensywność koloru, a jej odpowiednia konsystencja zapewnia łatwość w nakaładniu produktu. Doskonale ścięty i dostosowany do potrzeb pracy w salonie pędzelek zapewni łatwość i szybkość aplikacji, a szeroki wybór kolorystyczny pozwoli na stworzenie cudownego i niezwykle trwałego manicure hybrydowego. Większa pojemność - 7 ml - pozwoli stworzyć wiele pięknych stylizacji, które z łatwością usuwają się pod wpływem acetonu.

Cechy produktu:
- elastyczny (dzięki zawartości oligomerów)
- doskonale napigmentowany
- trwały o wzmocnionej przyczepności
- utwardzany w lampach LED i UV-LED
- szybki czas utwardzania już od 30 sek.

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć buteleczką. Po aplikacji i utwardzeniu wybranej bazy z linii My Choice New Edition rozprowadzić 1-2 cienkie warstwy produktu i utwardzać pod lampą UV-LED lub LED przez 30 sekund. Nie należy przemywać cleaner'em. Całość stylizacji należy zakończyć poprzez aplikację wybranego produktu nawierzchniowego.

Zobacz nasze filmy instruktażowe:
Aplikacja usuwanie lakieru hybrydowego ChiodoPRO My Choice.

Dokładamy wszelkich starań, aby kolory w naszym sklepie jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory produktów. Nie możemy jednak zagwarantować ich idealnego odwzorowania, przede wszystkim z uwagi na różnorodną charakterystykę sprzętu elektronicznego, ustawień ekranu czy kart graficznych.