ŻELE KOLOROWE
W momencie, gdy żele i lakiery hybrydowe wchodziły na rynek kosmetyczny, były dostępne jedynie w wersji bezbarwnej lub w klasycznych odcieniach. Na przestrzeni lat czołowi producenci, chcąc sprostać wymaganiom zarówno profesjonalnych salonów kosmetycznych, jak i ich klientów, zaczęli oferować produkty o różnorodnej pigmentacji. Poszerzyła się ni...
W momencie, gdy żele i lakiery hybrydowe wchodziły na rynek kosmetyczny, były dostępne jedynie w wersji bezbarwnej lub w klasycznych odcieniach. Na przestrzeni lat czołowi producenci, chcąc sprostać wymaganiom zarówno profesjonalnych salonów kosmetycznych, jak i ich klientów, zaczęli oferować produkty o różnorodnej pigmentacji. Poszerzyła się nie tylko oferta lakierów hybrydowych, ale także żeli. Na rynek zostały wprowadzone wysokiej jakości żele kolorowe do hybryd. Nasza firma proponuje szeroką gamę żeli ChiodoPRO wyróżniających się nie tylko głębokimi barwami, ale także niezwykłą trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.
Więcej

ŻELE KOLOROWE Jest 56 produktów.

Podkategorie

 • Marshmallow
   Idealny żel do zdobień: One Stroke, Zhostovo, sugar effect, cieniowanie, wywijaski itp
  * o konsystencji farbki akrylowej
  * mocne napigmentowanie daje szeroki wachlarz możliwości w zdobnictwie
  * pigment nie osadza się na dnie, żelu nie trzeba zatem mieszać.
  * bezzapachowy i wolny od rozcieńczalników.
  Produkty o najwyższej jakości rynkowej, wypracowanej zgodnie z najnowszą wiedzą techniczną.

 • Cup Cake
  Paint Gel Chiodo Pro linia Cup Cake to żel o konsystencji farbki akrylowej. Idealny do wszelkiego typu zdobień − One Stroke, Zhostovo, sugar effect, ..
 • Art Paint Gel
 • Spider Gel
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 56 elementów