Ochrona i dezynfekcja
Niezależnie od tego, czy wykonujesz manicure w domu, czy w salonie kosmetycznym, niezwykle ważne jest posiadanie odpowiednich preparatów do dezynfekcji zarówno rąk, jak i narzędzi, czy powierzchni płaskich. Dodatkową ochronę zapewnią także maseczki ochronne. Ochrona i dezynfekcja to temat, o którym często początkowo się zapomina, jednak w dłuższ...
Niezależnie od tego, czy wykonujesz manicure w domu, czy w salonie kosmetycznym, niezwykle ważne jest posiadanie odpowiednich preparatów do dezynfekcji zarówno rąk, jak i narzędzi, czy powierzchni płaskich. Dodatkową ochronę zapewnią także maseczki ochronne. Ochrona i dezynfekcja to temat, o którym często początkowo się zapomina, jednak w dłuższej perspektywie jego zaniechanie może mieć bardzo nieprzyjemne skutki. Nasz sklep oferuje wysokiej jakości preparaty do dezynfekcji oraz skuteczne maseczki ochronne i inne produkty ochronne, m.in. przyłbice, dzięki którym Ty oraz Twoje klientki poczujecie się bezpiecznie. Sprawdź naszą ofertę!
Więcej

Ochrona i dezynfekcja Jest 19 produktów.

Podkategorie

 • Maseczki i przyłbice...
  Maseczki i przyłbice ochronne to niezbędne rozwiązanie w sytuacji, kiedy chcemy maksymalnie zadbać o swoje bezpieczeństwo. Nieważne, czy jest to salon kosmetyczny, nasze domowe SPA, czy może miejsce, w którym gromadzi się wiele osób – najważniejsze jest nasze zdrowie. W naszym sklepie internetowym znajdują się skuteczne maseczki na twarz i inne produkty, takie jak przyłbice ochronne. Poznaj naszą ofertę!
 • Płyny i żele do...
  Płyny i żele do dezynfekcji znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w gabinetach kosmetycznych podczas wykonywania manicure, czy innych zabiegów, ale też wszędzie tam, gdzie nie mamy dostępu do bieżącej wody, a potrzebujemy zadbać o czystość i higienę np. dłoni. Warto na wyposażeniu gabinetu (a także w domu) mieć preparaty do dezynfekcji rąk, ale także narzędzi czy powierzchni płaskich. Poznaj naszą ofertę płynów i żeli do dezynfekcji!
 • Rękawiczki jednorazowe
  Rękawiczki jednorazowe są niezbędnym wyposażeniem każdego, profesjonalnego salonu kosmetycznego. Pozwalają zachować konieczną higienę oraz ochronę zarówno samej stylistyce, jak i klientom. Jest to także podstawowy produkt w gabinetach lekarskich, dzięki któremu lekarze i pacjenci nie są narażeni na kontakt z rozmaitymi bakteriami, wirusami czy patogenami. Mocne rękawiczki jednorazowe będą także niezwykle użyteczne w gospodarstwie domowym, sprawdzając się podczas sprzątania z wykorzystaniem silnych środków chemicznych. W naszym sklepie internetowym znajduje się szeroki wybór solidnych, wysokiej jakości rękawiczek jednorazowych. Sprawdź pełną ofertę!
 • CERTYFIKOWANA OCHRONA...

  Ochrona jest niezwykle ważna. Należy o tym pamiętać nie tylko w salonach kosmetycznych czy w domu, ale przede wszystkim w gabinetach lekarskich. Maseczki ochronne zabezpieczają zarówno pacjentów, jak i lekarzy oraz pozostały personel medyczny. W tej kategorii prezentujemy specjalistyczne produkty dla jednostek medycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą certyfikowanej ochrony! Bądźmy bezpieczni!

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów