ChiodoPRO Galaxy Stars 835 5D 7 ml

CH-GAL-ST-835

Nowy produkt

ChiodoPRO Galaxy Stars 835 5D  SUNSET ON SATURNE 

Pojemność 7 ml

Więcej szczegółów

33,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

GALAXY STARS Cat Eye & Glitter Limited Edition -  to limitowana kolekcja My Choice, w której skład wchodzi 21 niezwykłych  kolorów: 12 cudownych brokatów, 6 odcieni kociego oka w wydaniu 5D oraz 3 Chameleon'a!

Lakiery hybrydowe ChiodoPRO z kolekcji Galaxy Stars mają doskonałą konsystencję, dzięki której wykonanie manicure pod same skórki (bez zalewania ich) jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Bardzo silna pigmentacja sprawia, że malowanie paznokci to prawdziwa przyjemność. Większa pojemność - 7 ml - pozwoli stworzyć wiele pięknych stylizacji, które z łatwością usuwają się pod wpływem acetonu.

Zobacz nasze filmy instruktażowe:
Aplikacja usuwanie lakieru hybrydowego ChiodoPRO My Choice.

Dokładamy wszelkich starań, aby kolory w naszym sklepie jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory produktów. Nie możemy jednak zagwarantować ich idealnego odwzorowania, przede wszystkim z uwagi na różnorodną charakterystykę sprzętu elektronicznego, ustawień ekranu czy kart graficznych.

ChiodoPRO Galaxy Stars 835 5D 7 ml

ChiodoPRO Galaxy Stars 835 5D 7 ml ze względu na swoją jakość i cenne właściwości jest częstym wyborem naszych klientów. Korzystają z niego kobiety wykonujące manicure samodzielnie w warunkach domowych oraz profesjonalne stylistki paznokci pracujące w salonach kosmetycznych. ChiodoPRO Galaxy Stars 835 5D 7 ml przekonuje do siebie coraz więcej Pań, ponieważ jest niezwykle trwały. Lakier po utwardzeniu przez lampę LED/UV wykazuje odporność na: powstawanie pęcherzyków powietrza, odpryski, przebarwienia oraz pęknięcia. Odpowiednio wykonana stylizacja może utrzymać się na płytce paznokci nawet do 21 dni.

ChiodoPRO Galaxy Stars 835 5D 7 ml - idealna konsystencja!

Lakier hybrydowy ChiodoPRO Galaxy Stars 835 5D tworzą wysokiej jakości składniki, mieszczące się w małej buteleczce o pojemności 7 ml. Kolejną zaletą tego sprawdzonego składu jest idealna gęstość. Przekłada się to na proste, skuteczne malowanie płytki paznokcia. Jest to możliwe również za sprawą funkcjonalnego pędzelka, którym doskonale rozprowadza się lakier po płytce paznokcia. Przy tej konsystencji lakieru zalewanie skórek jest ograniczone do minimum. Lakier ChiodoPRO Galaxy Stars 835 5D 7 ml można w bardzo łatwy sposób usunąć za pomocą wacika nasączonego acetonem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pozostałych lakierów.