CHIODO PRO BLACK & WHITE STYLE 798 IRON KISS 7ML

CH-BWS-798

Nowy produkt

ChiodoPRO IRON KISS 

BLACK&WHITE STYLE– to kolekcja ChiodoPRO My Choice, stworzona w oparciu o klasyczne odcienie bieli oraz czerni. Idealnie dobrane kolory w pięknych odcieniach z pewnością dopasują się do wielu barw zarówno w zimnych, jak i ciepłych tonach. 

Pojemność 7 ml

Więcej szczegółów

29,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Lakier hybrydowy ChiodoPRO BLACK & WHITE Style 798 Iron Kiss 7 ml

Jeżeli aktualnie szukasz trwałego i wydajnego lakieru hybrydowego, to trafiłaś w najlepsze miejsce! Lakier ChiodoPRO BLACK & WHITE Style 798 Iron Kiss 7 ml ma szereg wspaniałych właściwości. Czynnikiem odpowiadającym za sukces okazał się przemyślany skład. W rezultacie lakier nie powoduje odprysków czy pęknięć na paznokciach. Pod jego powierzchnią nie robią się pęcherzyki powietrza, a wszelkie odbarwienia nie mają prawa bytu. Lakier ChiodoPRO BLACK & WHITE Style 798 Iron Kiss 7 ml jest również bardzo wydajny i można z niego korzystać wiele razy, uzyskując rewelacyjny efekt!

ChiodoPRO BLACK & WHITE Style 798 Iron Kiss 7 ml - lakier godny uwagi

Lakier hybrydowy ChiodoPRO BLACK & WHITE Style 798 Iron Kiss 7 ml jest używany w renomowanych salonach kosmetycznych, więc tym bardziej możesz powiększyć swój prywatny kuferek o ten produkt. Poza swoją wytrzymałością i wydajnością charakteryzuje się idealną konsystencją. W rezultacie stylizacja paznokci jest szybka i przyjemna. Lakier równomiernie rozprowadza się po płytce paznokcia, tworząc wyjątkowy efekt wizualny. Aplikacja za pomocą pędzelka jest bezproblemowa - łatwiej uniknąć zalania skórek. ChiodoPRO BLACK & WHITE Style 798 Iron Kiss 7 ml to lakier spełniający wszystkie oczekiwania, w tym również cenowe - nie jest drogi, każdy może pozwolić sobie na jego zakup.

Lakiery hybrydowe ChiodoPRO z kolekcji Black&White Style mają doskonałą konsystencję, dzięki której wykonanie manicure pod same skórki (bez zalewania ich) jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Bardzo silna pigmentacja sprawia, że malowanie paznokci to prawdziwa przyjemność. Większa pojemność - 7 ml - pozwoli stworzyć wiele pięknych stylizacji, które z łatwością usuwają się pod wpływem acetonu.

Zobacz nasze filmy instruktażowe:
Aplikacja usuwanie lakieru hybrydowego ChiodoPRO My Choice.

Dokładamy wszelkich starań, aby kolory w naszym sklepie jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory produktów. Nie możemy jednak zagwarantować ich idealnego odwzorowania, przede wszystkim z uwagi na różnorodną charakterystykę sprzętu elektronicznego, ustawień ekranu czy kart graficznych.