Lakier hybrydowy Colors By ChiodoPRO nr 404 Full of Joy 7 ml

COLOURS-404

Nowy produkt

Colors by ChiodoPRO #404 Full of Joy
Mamy nadzieję, że podczas tego wyjątkowego czasu kolor #404 sprawi uśmiech na Waszych twarzach! Dlatego właśnie nazwaliśmy go "Full of Joy".

Więcej szczegółów

26,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Colors by ChiodoPRO to seria lakierów hybrydowych o doskonałej formule ułatwiającej aplikację, dzięki czemu wykonanie manicure bez zalewania skórek jest niezwykle łatwe i szybkie. Cudowne i różnorodne kolory zamknęliśmy w aż 6 kolekcjach: Pastel Joy, Neon, Wedding Collection, Autumn Aura, Treasure oraz Classic Red. Każda z nich składa się z 9 kompozycji kolorystycznych charakteryzujących się wyjątkowym dobraniem barw, tak aby każdy mógł w nich znaleźć swoje idealne odcienie na daną okazję oraz porę roku. Poznaj moc kolorów z Colors by ChiodoPRO!

Dokładamy wszelkich starań, aby kolory w naszym sklepie jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory produktów. Nie możemy jednak zagwarantować ich idealnego odwzorowania, przede wszystkim z uwagi na różnorodną charakterystykę sprzętu elektronicznego, ustawień ekranu czy kart graficznych.
Kolor przedstawiony na rzeczywistej buteleczce jest kolorem jedynie poglądowym i może odbiegać od koloru faktycznego ze względu na specyfikację drukarską.