Lakier hybrydowy Colors By ChiodoPRO nr 403 Bouquet of Roses 7 ml

COLOURS-403

Nowy produkt

Colors by ChiodoPRO #403 Bouquet of Roses
Każda Panna Młoda posiada bukiet. My proponujemy taki, który ozdobi paznokcie. Wyjątkowy kolor Bouquet of Roses będzie do tego idealny!

Więcej szczegółów

26,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Colors by ChiodoPRO to seria lakierów hybrydowych o doskonałej formule ułatwiającej aplikację, dzięki czemu wykonanie manicure bez zalewania skórek jest niezwykle łatwe i szybkie. Cudowne i różnorodne kolory zamknęliśmy w aż 6 kolekcjach: Pastel Joy, Neon, Wedding Collection, Autumn Aura, Treasure oraz Classic Red. Każda z nich składa się z 9 kompozycji kolorystycznych charakteryzujących się wyjątkowym dobraniem barw, tak aby każdy mógł w nich znaleźć swoje idealne odcienie na daną okazję oraz porę roku. Poznaj moc kolorów z Colors by ChiodoPRO!

Dokładamy wszelkich starań, aby kolory w naszym sklepie jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory produktów. Nie możemy jednak zagwarantować ich idealnego odwzorowania, przede wszystkim z uwagi na różnorodną charakterystykę sprzętu elektronicznego, ustawień ekranu czy kart graficznych.
Kolor przedstawiony na rzeczywistej buteleczce jest kolorem jedynie poglądowym i może odbiegać od koloru faktycznego ze względu na specyfikację drukarską.