Informacja

Promocje

PŁYNY I DEZYNFEKCJA
W salonach kosmetycznych dbałość o higienę to podstawa jednak coraz więcej kobiet również wykonując różnego rodzaju zabiegi w domu, bierze pod uwagę bezpieczeństwo oraz sterylność używanych narzędzi i akcesoriów. Dodatkowo warto płyny dezynfekujące zawsze mieć pod ręką, gdyż w przypadku braku dostępu do wody świetnie ją zastępują. Ponadto w kate...
W salonach kosmetycznych dbałość o higienę to podstawa jednak coraz więcej kobiet również wykonując różnego rodzaju zabiegi w domu, bierze pod uwagę bezpieczeństwo oraz sterylność używanych narzędzi i akcesoriów. Dodatkowo warto płyny dezynfekujące zawsze mieć pod ręką, gdyż w przypadku braku dostępu do wody świetnie ją zastępują. Ponadto w kategorii płyny i dezynfekcja mieszczą się wszystkie niezbędne preparaty do paznokci, które znacząco ułatwiają stworzenie idealnego manicure oraz znacznie ten proces ułatwiają. Tu znajdziesz także niezbędne płyny do usuwania paznokci oraz użyteczne cleanery. Sprawdź naszą bogatą ofertę i poznaj tajniki bezpiecznego oraz trwałego wykonywania manicure hybrydowego!
Więcej

PŁYNY I DEZYNFEKCJA Jest 35 produktów.

Podkategorie

  • Preparaty
    Manicure dziś można wykonywać nie tylko w profesjonalnych salonach kosmetycznych, ale także we własnym domu. Warto pamiętać, że stylizacja paznokci nie musi być trudną sztuką, zwłaszcza jeżeli będzie się pamiętało o kilku czynnościach, które sprawią, że wykonanie dowolnego manicure nie tylko będzie sprawne i szybkie, ale także dużo łatwiejsze. Niezwykle przydatne są właśnie preparaty do paznokci, pozwalające zwłaszcza mniej doświadczonym paniom wykonanie idealnego manicure bez wielogodzinnych prób i nerwów. Preparaty te docenią także profesjonalne manikiurzystki, gdyż ich praca będzie jeszcze bardziej efektywna. Sprawdź rewelacyjny preparat do skórek oraz fantastyczne preparaty do pielęgnacji paznokci dostępne w naszym sklepie.
  • Płyny
    Perfekcyjny manicure hybrydowy to marzenie każdej kobiety, jednak jego stworzenie wydaje się nie lada wyzwaniem. Oprócz umiejętności i odpowiedniej techniki niezbędne są także profesjonalne produkty, które zapewnią spektakularny i długotrwały efekt. Warto wiedzieć i pamiętać, że same lakiery czy żele nie wystarczą. Płyny do paznokci są obowiązkowym wyposażeniem zarówno w przypadku domowego wykonywania manicure, jak i oczywiście w salonach kosmetycznych. W asortymencie posiadamy również płyny przeznaczone do ściągania paznokci żelowych, nie tylko ich tworzenia. Odpowiednie usunięcie paznokci także jest niezwykle ważne i stanowi obowiązkowy wstęp do kolejnej stylizacji. Sprawdź oferowane przez nas płyny do paznokci i stwórz idealny manicure łatwo, szybko oraz przyjemnie.
  • Ochrona i dezynfekcja
    Niezależnie od tego, czy wykonujesz manicure w domu, czy w salonie kosmetycznym, niezwykle ważne jest posiadanie odpowiednich preparatów do dezynfekcji zarówno rąk, jak i narzędzi, czy powierzchni płaskich. Dodatkową ochronę zapewnią także maseczki ochronne. Ochrona i dezynfekcja to temat, o którym często początkowo się zapomina, jednak w dłuższej perspektywie jego zaniechanie może mieć bardzo nieprzyjemne skutki. Nasz sklep oferuje wysokiej jakości preparaty do dezynfekcji oraz skuteczne maseczki ochronne i inne produkty ochronne, m.in. przyłbice, dzięki którym Ty oraz Twoje klientki poczujecie się bezpiecznie. Sprawdź naszą ofertę!
na stronę
Pokazuje 25 - 35 z 35 elementów
Pokazuje 25 - 35 z 35 elementów