Lakier hybrydowy Colors By ChiodoPRO nr 476 Dance 7 ml

COLORS476

Nowy produkt

Lakier hybrydowy Colors By ChiodoPRO nr 476 Dance 7 ml

Więcej szczegółów

26,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kolekcja lakierów hybrydowych o nazwie "Let's Party" zawiera 9 wyrazistych, różnorodnych i doskonale napigmentowanych odcieni. Te lakiery hybrydowe zostały stworzone specjalnie dla osób, które uwielbiają długie wieczory pełne muzyki, dobrej zabawy i tańca. Wybierając lakier hybrydowy z kolekcji "Let's Party", można być pewnym, że otrzymuje się trwałą i wysokiej jakości hybrydę, która zachwyca swoją kolorystyką.

Colors by ChiodoPRO to seria lakierów hybrydowych o doskonałej formule ułatwiającej aplikację, dzięki czemu wykonanie manicure bez zalewania skórek jest niezwykle łatwe i szybkie. Cudowne i różnorodne kolory zamknęliśmy wyjątkowych kolekcjach. Każda z nich składa się z 9 kompozycji kolorystycznych charakteryzujących się wyjątkowym dobraniem barw, tak aby każdy mógł w nich znaleźć swoje idealne odcienie na daną okazję oraz porę roku. Poznaj moc kolorów z Colors by ChiodoPRO!

Dokładamy wszelkich starań, aby kolory w naszym sklepie jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory produktów. Nie możemy jednak zagwarantować ich idealnego odwzorowania, przede wszystkim z uwagi na różnorodną charakterystykę sprzętu elektronicznego, ustawień ekranu czy kart graficznych.
Kolor przedstawiony na rzeczywistej buteleczce jest kolorem jedynie poglądowym i może odbiegać od koloru faktycznego ze względu na specyfikację drukarską.